Typy odkurzaczy — stojące, tylko ssące i zrobotyzowane


Istnieją trzy podstawowe typy odkurzaczy: stojące, ssące i zrobotyzowane. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o każdym z nich. Następnie przygotuj się na najlepszy zakup próżni w swoim życiu! Oto kilka pomocnych wskazówek dotyczących wyboru najlepszego odkurzacza dla Ciebie! Poniżej wymieniono niektóre z najpopularniejszych typów odkurzaczy. Każdy ma swoje unikalne zalety i wady. Aby ułatwić sobie decyzję, rozważ zalety i wady każdego typu. https://ibrok.pl/odkurzacz-pionowy-ranking-2022-opinie-testy/

Shark Navigator Lift-Away NV352
Odkurzacz Shark Navigator Lift-Away Upright oferuje odłączany pojemnik, automatyczne wyłączanie szczotek i obrotowe sterowanie. Dzięki funkcji Lift-Away możesz czyścić trudno dostępne miejsca dzięki przenośności. Jego antyalergiczna, kompletna technologia uszczelnienia chroni przed alergenami i innymi zanieczyszczeniami. NV352 zaprojektowano tak, aby zapewnić długotrwałą moc czyszczenia przez wiele lat.

NV352 to pierwszy podnoszony odkurzacz z serii Shark Navigator. Posiada ssawkę szczelinową 24″, różdżkę Backsaver i szczotkę Roller Brush. Jest tylko w jednym kolorze, lawendowym. Posiada również filtr HEPA i technologię Anti-Alergen Complete Seal. Obrotowy układ kierowniczy ułatwia manewrowanie. Kilka wad NV352 to brak reflektorów LED i krótszy przewód zasilający.

Odkurzacz pionowy Kenmore
Jeśli szukasz bezworkowego odkurzacza pionowego, nie musisz dalej szukać. Odkurzacz pionowy Kenmore ma kilka innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że jest idealny do dywanów i gołych podłóg. Zaawansowany system podwójnego silnika wykorzystuje technologię induktorów 3D, która łączy 2 silniki w jeden. Technologia ta zwiększa przepływ powietrza przy jednoczesnym zwiększeniu mocy ssania. Odkurzacz może zassać duże zabrudzenia nawet z daleka.

Ta pionowa próżnia jest lekka, ale mocna, waży poniżej 14 funtów. Posiada reflektory LED i obrotowy układ kierowniczy, a także narzędzie wielofunkcyjne 3 w 1, szczotkę do kurzu, Pet HandiMate i sześć toreb HEPA. Jeśli martwisz się jakością odkurzacza pionowego Kenmore, możesz również sprawdzić recenzje na Amazon.com i eBay.

Odkurzacz Kenmore tylko do ssania
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i mieć odkurzacz, który lepiej radzi sobie z czyszczeniem dywanów, powinieneś rozważyć zakup odkurzacza Kenmore z samym odsysaniem. Te odkurzacze mają szeroki zakres funkcji, w tym długie przewody, filtrację HEPA i technologię power-flow, która zwiększa przepływ powietrza, aby nie tracić ssania. Są również dostępne z roczną ograniczoną gwarancją. Ponadto posiadają duży wybór nasadek narzędziowych, ręczną regulację wysokości podłogi oraz możliwość włączania i wyłączania rolki szczotki.

Jeśli odkurzacz Kenmore nie zbiera brudu tak dobrze, jak byś tego chciał, może być konieczne wyczyszczenie węża lub wymiana worka. Ponadto może być konieczne dostosowanie ustawień odkurzacza, wyczyszczenie kanałów przepływu powietrza lub wymiana zużytych szczotek Power-Mate. Jeśli te rzeczy nie działają, zawsze możesz użyć innego odkurzacza. W przeciwnym razie możesz sprawdzić w instrukcji obsługi, które funkcje należy wymienić.

Odkurzacz automatyczny Kenmore
Odkurzacz automatyczny Kenmore to potężna, w pełni funkcjonalna jednostka nawigacyjna, która zapewnia niezawodne działanie Kenmore i niezrównaną wartość. Wiele solidnych trybów czyszczenia, sterowanie głosowe za pośrednictwem Amazon Alexa lub Google Home i automatyczne ładowanie sprawiają, że jest to wyjątkowa wartość. Jego smukła konstrukcja i zaawansowana nawigacja umożliwiają dostęp do ciasnych, trudno dostępnych miejsc i dokładne odkurzanie sierści zwierząt ze wszystkich powierzchni. Może nawet dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i jest łatwy w obsłudze dzięki czytelnym elementom sterującym.

Kenmore 31510 może działać przez 120 minut na jednym ładowaniu. Automatycznie wsunie się z powrotem do stacji ładującej, gdy bateria się wyczerpie. Oznacza to, że nie musisz się martwić o wychodzenie z domu na dzień lub dwa podczas sprzątania. To urządzenie utrzyma podłogi w czystości, nawet jeśli nie ma Cię w domu. Ma nawet pamięć, która pamięta, co robiła ostatnio. Jeśli odkurzacz automatyczny Kenmore ma problemy, można go naładować za pomocą jego aplikacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *